Caracteristici generale
| Tip | auto |
| Tensiune | 12 V |
| Capacitate | 3 Ah |
| Curent de pornire | 40 A |
| Tehnologie AGM
?
| da |
| Polaritate borne | «0» |
| Poli de racord | Y5 |
| Construcție | european |
| Deservire | Nedeservite |
| Baza bacului | B00 |
| Lungime | 114 mm |
| Lățime | 71 mm |
| Înălțime | 86 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Varta |
Specificațiile și imaginile produsului Acumulatoar auto Varta Powersports AGM (503014004I314) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.