Caracteristici generale
| Tip | valiză |
| Material | plastic |
| Numărul de compartimente/buzunare | 1 buc. |
| Capacitate de incarcare | 50 kg |
| Dimensiuni | 520x329x329 mm |
Alte informații
| Greutatea brută | 1.42 kg |
| Producător | Hoegert |
| Cod EAN | 5902801461446 |
Specificațiile și imaginile produsului Cutie pentru scule Hoegert HT7G512 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.