Caracteristici generale
| Tip | cutie |
| Material | plastic |
| Protecție împotriva prafului și a apei: | IP43 |
| Lacate | da |
| Volum | 16.7 l |
| Capacitate de incarcare | 100 kg |
| Greutate | 2 kg |
| Dimensiuni | 496x296x165 mm |
Specificațiile și imaginile produsului Case pentru scule electrice Metabo 626889000 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.