| Numire | de uz casnic |
| Tipul de construcție | axial |
| Max. flux de aer | 190 m³/oră |
| Sistem de control | întrerupător |
| Diametru | 128 mm |
| Diametrul găurii de montare | 125 mm |
| Adâncime | 82 mm |
| Nivel de zgomot | 36 dB |
| Voltaj | 220 V |
| Grad de protecție | 24 IP |
| Culoare | alb |
| Greutate | 0.5 kg |
| Producător | Era |









