Caracteristici generale
| Tip senzor | CMOS |
| Dimensiune senzor | 1/1.9" |
| Ecran LCD | 2.27" ,
1.4" |
| Ecran tactil | da |
| Comunicare | wi-fi ,
bluetooth |
| Mod foto | 27 Mp |
| Stabilizator de imagine | da |
| Slow motion | da |
| Modul Time-lapse | da |
| Format inregistrare video | H.265 (HEVC) |
| Unghi de vedere | 156 ° |
| Microfon | da |
| Conectori | USB type C |
| GPS | da |
| Culoarea | negru |
| Dimensiuni | 71x50x33 mm |
| Greutate | 154 g |
| Echipamente | Încărcător dual pentru baterii ,
3 x baterii Enduro 1900 mAh ,
Suport ,
Clemă de montare cu șurub ,
Card microSD SanDisk de 64 GB ,
2 x cabluri USB-C ,
Husă de protecție pentru cameră |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | GoPro |
| Cod EAN | 810116383931 |
Specificațiile și imaginile produsului Camera video sport GoPro H13B Extended Power sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.