| Numar arzatoare | 4 |
| Timer | da |
| Hota încorporată | da |
| Control Butoane | frontal |
| Indicator putere | da |
| Indicator caldura reziduala | da |
| Oprire automată | da |
| Oprire de siguranță | da |
| Funcția de combinare a zonei de gătit | da |
| Putere electrica instalata | 7350 W |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni plita (ÎxLxA) | 20.5x77x51 cm |
| Dimensiune spatiu incorporare (LxA) | 74x48 cm |
| Greutate | 18 kg |
| Altele | capacitate maximă de evacuare 630 m³/h |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | AEG |
| Cod EAN | 7332543819454 |









