| Numar arzatoare | 4 |
| Timer | da |
| Suprafaţă | vitroceramică |
| Control Butoane | frontal |
| Indicator putere | da |
| Indicator caldura reziduala | da |
| Oprire de siguranță | da |
| Putere electrica instalata | 6500 W |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni plita (ÎxLxA) | 5.4x59.2x52.2 cm |
| Dimensiune spatiu incorporare (LxA) | 56x49 cm |
| Greutate | 7.7 kg |
| Țara producătoare | Turcia |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Candy |









