Pistolul de masaj Beurer MG 89 „CompactPower” oferă un masaj profund, puternic și relaxant, ideal pentru activarea și refacerea mușchilor – oricând și oriunde. Datorită designului său compact și ușor, este perfect pentru utilizare acasă, în călătorii sau în timpul antrenamentelor.
Motor fără perii, durabil și silențios
Masaj punctual puternic pentru relaxarea mușchilor
Foarte silențios – doar 46 dB la nivelul 1
5 niveluri de intensitate pentru adaptare la nevoile individuale
Ușor și ergonomic pentru o utilizare confortabilă
Până la 4 ore de autonomie a bateriei, cu ecran LED pentru afișarea nivelului de încărcare
| Tip | pistol de masaj |
| Scopul | spate , umeri , gât , picioare |
| Num duze | 3 |
| Numărul de viteze | 5 |
| Tipul de masaj | vibrant |
| Culoare | negru |
| Timpul de lucru | 240 min |
| Alimentare | acumulator |
| Сonsumul de energie | 11.1 W |
| Viteză | 3000 rpm |
| Material | plastic |
| Oprire automata | 10 min |
| Greutate | 431 gr |
| Dimensiuni | 12.7х5.1х15.3 cm |
| Țara-proprietar al mărcii | Germania |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Beurer |
| Cod EAN | 4211125104344 |









