| Tip | metru electric |
| Display | LCD |
| Numărul de poli | 1 |
| Tensiunea nominală | 230 V |
| Curent nominal | 50 A |
| Frecvența nominală | 50 Hz |
| Suporturi pentru șină DIN | da |
| Grad de protecție | 20 IP |
| Conectarea dispozitivelor suplimentare | da |
| Gama de temperatură de funcționare | -25 pînă la 60 С° |
| Mărimea | 90х17.5х66 mm |
| Producător | Zamel |
| Cod EAN | 5903669018384, 5903669022978, 5903669212171 |









