| Volum | 1.7 l |
| Putere | 2150 W |
| Indicator nivel apa | da |
| Oprire automată | da |
| Protecţie fierbere uscată | da |
| Iluminarea | da |
| Lungime cablu | 0.8 m |
| Culoare | inox |
| Carcasă | sticlă |
| Greutate | 1.18 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 1.46 kg |
| Producător | Ardesto |
| Cod EAN | 682670908918 |







































