Caracteristici generale
| Tipul de combustibil | benzină |
| Tip pornire | manual |
| Tensiune | 230 V |
| Tip motor | 4 timpi |
| Volumul motorului | 210 cm³ |
| Model motor | BS170F |
| Putere | 7 hp |
| Sistem racire | cu aer |
| Capacitate rezervor | 15 l |
| Система стабилизаций напряжения | AVR |
| Puterea activă | 2.8 kW |
| Putere maxima | 3 kW |
| Puterea de curent | 16 А |
| Dimensiuni (LxÎxA) | 605x470x435 mm |
| Greutate | 40 kg |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Bison |
| Cod EAN | 2800000658748 |
Specificațiile și imaginile produsului Generator de curent Bison BS3500 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.