Caracteristici generale
| Tipul de combustibil | benzină ,
gaz |
| Tip pornire | manual |
| Tensiune | 230 V |
| Număr cilindri | 1 |
| Volumul motorului | 224 cm³ |
| Sistem racire | cu aer |
| Capacitate rezervor | 11 l |
| Autonomie | 4 h |
| Consum combustibil | 4 l/ora (p-u 100% |
| Capacitate baie de ulei | 0.7 l |
| Nivel zgomot | 72 dB |
| Система стабилизаций напряжения | invertor |
| Puterea activă | 5.8 kW |
| Putere maxima | 6.2 kW |
| Voltmetru | da |
| Dimensiuni (LxÎxA) | 715x475x630 mm |
| Greutate | 41 kg |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Bison |
| Cod EAN | 2800000661779 |
Specificațiile și imaginile produsului Generator de curent Bison BS6250iS sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.