Caracteristici generale
| Tipul de combustibil | benzină |
| Tip pornire | manual |
| Tensiune | 230 V |
| Tip motor | 4 timpi |
| Număr cilindri | 1 |
| Volumul motorului | 208 cm³ |
| Model motor | CP170F |
| Putere | 7 hp |
| Sistem racire | cu aer |
| Capacitate rezervor | 15 l |
| Autonomie | 10 h |
| Capacitate baie de ulei | 0.6 l |
| Nivel zgomot | 96 dB |
| Система стабилизаций напряжения | AVR |
| Puterea activă | 2.5 kW |
| Putere maxima | 2.8 kW |
| Puterea de curent | 10.9 А |
| Voltmetru | da |
| Dimensiuni (LxÎxA) | 589x438x450 mm |
| Greutate | 41.7 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Generator de curent Bisonte SK2800 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.