Caracteristici generale
| Tipul de combustibil | benzină |
| Tip pornire | manual |
| Tensiune | 230 V |
| Tip motor | 4 timpi |
| Număr cilindri | 1 |
| Volumul motorului | 79.7 cm³ |
| Putere | 3.2 hp |
| Sistem racire | cu aer |
| Capacitate rezervor | 4 l |
| Autonomie | 6 h |
| Consumul specific de combustibil | 360 g/kw*h |
| Consum combustibil | 1 l/ora (p-u 100% |
| Nivel zgomot | 72 dB |
| Система стабилизаций напряжения | invertor |
| Puterea activă | 1.7 kW |
| Putere maxima | 2 kW |
| Puterea de curent | 5 А |
| Dimensiuni (LxÎxA) | 500x300x440 mm |
| Greutate | 21 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Generator de curent DeToolz DZ-C261 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.