Caracteristici generale
| Tipul de combustibil | benzină |
| Tip pornire | manual |
| Tensiune | 220 V |
| Tip motor | 4 timpi |
| Număr cilindri | 1 |
| Sistem racire | cu aer |
| Capacitate rezervor | 10 l |
| Система стабилизаций напряжения | invertor |
| Puterea activă | 3 kW |
| Putere maxima | 3.3 kW |
| Voltmetru | da |
| Dimensiuni (LxÎxA) | 510x415x465 mm |
| Greutate | 32 kg |
| Altele | Sudare |
Specificațiile și imaginile produsului Generator de curent Elefant ZH4500I-W sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.