Caracteristici generale
| Tipul de combustibil | benzină |
| Tip pornire | manual |
| Tensiune | 220 V |
| Tip motor | 4 timpi |
| Volumul motorului | 60 cm³ |
| Putere | 1.3 hp |
| Capacitate rezervor | 3 l |
| Capacitate baie de ulei | 0.27 l |
| Система стабилизаций напряжения | AVR |
| Puterea activă | 1 kW |
| Putere maxima | 1.2 kW |
| Puterea de curent | 16 А |
| Greutate | 12 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Generator de curent Hyundai HY1200XS sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.