Caracteristici generale
| Tipul de combustibil | diesel |
| Tip pornire | electric |
| Tensiune | 230 V |
| Tip motor | 4 timpi |
| Volumul motorului | 720 cm³ |
| Capacitate rezervor | 30 l |
| Consumul specific de combustibil | 230 g/kw*h |
| Nivel zgomot | 96 dB |
| Система стабилизаций напряжения | AVR |
| Puterea activă | 10 kW |
| Putere maxima | 11 kW |
| Puterea de curent | 32 А |
| Voltmetru | da |
| Greutate | 216 kg |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Raider |
Specificațiile și imaginile produsului Generator de curent Raider RD-GG15 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.