Caracteristici generale
| Tipul de combustibil | benzină |
| Tip pornire | manual |
| Tensiune | 230 V |
| Tip motor | 4 timpi |
| Număr cilindri | 1 |
| Volumul motorului | 150 cm³ |
| Sistem racire | cu aer |
| Capacitate rezervor | 6 l |
| Consumul specific de combustibil | 888 g/kw*h |
| Nivel zgomot | 93 dB |
| Система стабилизаций напряжения | invertor |
| Puterea activă | 3.2 kW |
| Greutate | 20 kg |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Raider |
Specificațiile și imaginile produsului Generator de curent Raider RD-GG19 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.