| Tipul de combustibil | benzină |
| Tip pornire | manual , electric |
| Tensiune | 220 V |
| Tip motor | 4 timpi |
| Putere | 19 hp |
| Sistem racire | cu aer |
| Capacitate rezervor | 25 l |
| Consumul specific de combustibil | 380 g/kw*h |
| Capacitate baie de ulei | 1.1 l |
| Putere maxima | 9 kW |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Ресанта |
| Cod EAN | 4606059034735 |









