Caracteristici generale
| Tipul de combustibil | benzină |
| Tip pornire | manual |
| Tensiune | 230 V |
| Tip motor | 4 timpi |
| Număr cilindri | 1 |
| Volumul motorului | 100 cm³ |
| Sistem racire | cu aer |
| Capacitate rezervor | 4 l |
| Autonomie | 5 h |
| Nivel zgomot | 64 dB |
| Puterea activă | 2.2 kW |
| Putere maxima | 2.4 kW |
| Puterea de curent | 8.3 А |
| Greutate | 18.5 kg |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Tolsen |
Specificațiile și imaginile produsului Generator de curent Tolsen 79987 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.