Caracteristici generale
| Tip grătar | închis |
| Localizare | transportabil |
| Controlul | mecanic |
| Putere | 1200 W |
| Lățimea de lucru | 110 mm |
| Lungimea de lucru | 200 mm |
| Carcasă | plastic |
| Culoare | alb |
| Lungimea cablului | 0.7 m |
| Acoperire non-stick | da |
| Indicator lansare de lucru | da |
| Dimensiuni | 215x205x75 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Adler |
Specificațiile și imaginile produsului Gratar electric Adler AD-3072 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.