Caracteristici generale
| Tip grătar | închis ,
deschis |
| Localizare | transportabil |
| Element de încălzire | TEN |
| Controlul | mecanic |
| Putere | 1800 W |
| Termostat reglabil | da |
| Carcasă | plastic |
| Culoare | inox |
| Acoperire non-stick | da |
| Indicator lansare de lucru | da |
| Tava pentru picaturi | da |
| Dimensiuni | 350х320х140 mm |
| Greutate | 2.9 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | First |
| Cod EAN | 9003898534320 |
Specificațiile și imaginile produsului Gratar electric First FA-5343-2 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.