| Tip | șemineu electric |
| Putere | 1500 W |
| Simulare de ardere | da |
| Controlul intensității flăcării | da |
| Imitație sonoră a lemnului de foc trosnind | nu |
| Termostat | nu |
| Display | nu |
| Timer | da |
| Telecomanda | da |
| Instalare | perete |
| Max. zona de incalzire | 15 m² |
| Culoare șemineu | negru |
| Demensiuni (LxAxÎ) | 840x140x450 mm |
| Greutate | 12.4 kg |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Art Flame |
| Cod EAN | 6902187121131 |









