Caracteristici generale
| Tip | șemineu electric |
| Putere | 1500 W |
| Regulator de putere | da |
| Puterea a treptei | 750 W,
1500 W |
| Simulare de ardere | da |
| Controlul intensității flăcării | da |
| Numărul de culori de lumină de fundal | 10 |
| Termostat | da |
| Display | da |
| Timer | da |
| Telecomanda | da |
| Instalare | perete ,
încorporabil |
| Max. zona de incalzire | 15 m² |
| Culoare șemineu | negru |
| Demensiuni (LxAxÎ) | 1524x126x457 mm |
| Dimensiuni de montare (LxAxÎ) | 1479x126x430 mm |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Art Flame |
| Cod EAN | 4841308333379 |
Specificațiile și imaginile produsului Șemineu electric Art Flame Vegas 60 Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.