| Tip | cu picurare |
| Putere | 1200 W |
| Capacitate rezervor de apă | 1.25 litri |
| Încălzind oala de cafea | da |
| Indicator de nivel al apei | da |
| Indicație de pornire | da |
| Tavă de picurare detașabilă | da |
| Oprire automata | da |
| Reglarea volumului băuturilor | da |
| Material carcasă | plastic |
| Culoare | negru |
| Greutate | 2 kg |
| Dimensiuni | 35x28.5x17 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Bosch |
| Cod EAN | 4242002874531 |
























