| Tip | cu picurare |
| Putere | 600 W |
| Capacitate | 5 cupe |
| Capacitate rezervor de apă | 0.65 litri |
| Funcţie păstrarea de caldură | da |
| Oprire automata | da |
| Material carcasă | plastic |
| Culoare | negru |
| Greutate | 1.2 kg |
| Dimensiuni | 20x24x33 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Delonghi |
| Cod EAN | 8004399327580 |
























