| Tip | cu picurare |
| Putere | 1000 W |
| Capacitate rezervor de apă | 1.25 litri |
| Încălzind oala de cafea | da |
| Indicator de nivel al apei | da |
| Oprire automata | da |
| Material carcasă | plastic |
| Culoare | negru |
| Greutate | 1.5 kg |
| Dimensiuni | 32.8х27х19.7 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Tefal |
























