Caracteristici generale
| Puterea absorbită | 600 W |
| Turația in gol | 0-3000 min‾¹ |
| Capacitatea de tăiere in lemn | 55 mm |
| Capacitatea de tăiere in otel | 6 mm |
| Înclinarea pantei | 45 ° |
| Conexiune aspirator | da |
| Alimentare | priză |
| Lungimea cablu alimentare | 2.5 m |
| Greutatea | 2 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hammer |
Specificațiile și imaginile produsului Fierăstrău pentru decupat Hammer JG-AC-565 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.