Caracteristici generale
| Turația in gol | 2400 min‾¹ |
| Lungimea cursei | 19 mm |
| Acţiune de pendul | 3-trepte |
| Capacitatea de tăiere in lemn | 51 mm |
| Capacitatea de tăiere in otel | 4 mm |
| Înclinarea pantei | 45 ° |
| Înlocuirea fișierului fără cheie | da |
| Reglare viteza cursa | da |
| Alimentare | acumulator |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Greutatea | 1.3 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Kraft&Dele |
| Cod EAN | 5901638118271 |
Specificațiile și imaginile produsului Fierăstrău pentru decupat Kraft&Dele KD1754 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.