| Tip auto | triciclu |
| Alimentare | acumulator |
| Tensiunea bateriei | 6 V |
| Capacitate bateriei | 4000 mAh |
| Numărul de baterii | 1 |
| Numărul de motoare | 1 |
| Viteza maxima | 2.8 km/h |
| Greutate maxima a copilului | 30 kg |
| Număr de locuri | 1 |
| Oglinzi retrovizoare | da |
| Virsta | de peste 3 ani |
| Dimensiuni | 81x42x59,5 |
| Culoare | rosu |
| Timp de incarcare a bateriei | 12 ore |
| Iluminare | da |
| Greutate | 8 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | KidsCar |
| Cod EAN | 2000000361536 |









