Caracteristici generale
| Tip display | E-Ink |
| Diagonală display | 10.3 inch |
| Rezoluţie display | 2480x1860 |
| Ecran touchscreen | da |
| Iluminare din spate | da |
| Frecvență procesor | 2000 Mhz |
| Memorie RAM | 6 Gb |
| Memorie Flash | 64 Gb |
| Slot memorie | da |
| Difuzor integrat | da |
| Microfon încorporat | da |
| Wi-Fi | da |
| Bluetooth | da |
| Baterie | 3700 mAh |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni generale (LxLxG) | 225x192x5 mm |
| Greutate | 440 g |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Onyx Boox |
| Cod EAN | 6949710311225 |
Specificațiile și imaginile produsului eBook Onyx Boox Note Air5 C sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.