Caracteristici generale
| Putere | 120 W |
| Numărul de moduri de temperatură | 3 |
| Culoare | maro |
| Material | poliester |
| Lungimea păturii | 160 cm |
| Lățimea păturii | 120 cm |
| Oprire automată | da |
| Protecție la supraîncălzire | da |
| Tipul de spălare | spalare la masina (max. 30°C) |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Noveen |
Specificațiile și imaginile produsului Pătură electrică Noveen EB640 Brown & Beige sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.