| Puterea motorului | 500 W |
| Tensiunea acumulatorului | 48 W |
| Autonomie de parcurs | 50 km |
| Diametrul roților | 10 " |
| Lățimea roților | 2.75 " |
| Încărcătură maximă | 130 kg |
| Fară frontală | da |
| Fară dorsală | da |
| Picior de sprijin | nu |
| Oglinzi | da |
| Culoare | roșu |
| Producător | Minsk |
| Cod EAN | 2009997952857 |









