Caracteristici generale
| Sistemul de încărcare | electromagnetic |
| Tracțiunea | din spate |
| Greutatea volantului | 6 kg |
| Numărul de nivele a sarcinii | 16 |
| Programe de antranament | 23 |
| Lungimea minimă a pasului | 290 mm |
| Lungimea maximă a pasului | 290 mm |
| Distanța dintre pedale | 385 mm |
| Display | LCD |
| Dimensiune display | 7.8 cm |
| Ergometru | da |
| Contometru | da |
| Cronometrul | da |
| Pârghii pentru mâini | da |
| Programul WATT | da |
| Programa HRC | da |
| Funcția de scanare | da |
| Senzor cardiac | da |
| Măsurarea frecvenței cardiace | da |
| Măsurarea ritmului cardiac | da |
| Afișarea timpului de antrenament | da |
| Afișarea consumului de calorii | da |
| Afișare distanță parcursă | da |
| Posibilitate de programare antrenament | da |
| Roți de transport | da |
| Greutatea maximă a utilizatorului | 120 kg |
| Dimensiuni | 116x61x160 cm |
| Greutate | 38.5 kg |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | HMS |
| Cod EAN | 5907695592719 |
Specificațiile și imaginile produsului Bicicletă eliptică HMS H6996 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.