| Seria | Jeneva |
| Lățime | 45 cm |
| Înălțime | 40.5 cm |
| Adâncime | 40 cm |
| Material carcasă | PAL |
| Culoare carcasă | stejar sonoma trufă |
| Material fațadă | PAL |
| Culoare fațadă | stejar sonoma trufă , wenge magie |
| Număr sertare | 1 |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Yasen |
| Cod EAN | 2008957586972 |









