Caracteristici generale
| Înălțime | 145 cm |
| Lățime | 36 cm |
| Adâncime | 36 cm |
| Material carcasă | бамбук |
| Culoare carcasă | lemn |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Axentia |
| Cod EAN | 4005437305670 |
Specificațiile și imaginile produsului Etajeră Axentia Bamboo (134870) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.