Caracteristici generale
| Tipul de blocare | cu cheie ,
digital |
| Montare | la podea ,
la perete |
| Număr de încuietori | 2 |
| Numărul de bare transversale | 8 |
| Grosimea barei transversale | 24 mm |
| Numărul de compartimente independente | 1 |
| Numărul de rafturi | 2 |
| Sarcina maximă pe raft | 289 kg |
| Numărul de uși | 1 |
| Balamale | exterioare |
| Grosimea ușii | 90 mm |
| Grosimea peretelui | 38 mm |
| Cu cheie de urgență | da |
| Greutate | 289 kg |
| Culoare | negru |
Specificațiile și imaginile produsului Safeu antiefracţie Technomax Professional Bank Pro 1084KE sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.