| Tip montare | încastrabilă |
| Formă | dreptunghiulară |
| Versiune montare | reversibilă |
| Număr cuve | 1 |
| Aripă | da |
| Dimensiuni | 770х440 mm |
| Dimensiuni cuvă | 370х348 mm |
| Adâncime cuvă | 185 mm |
| Material ? | piatră artificială |
| Culoare | negru |
| Finisaj suprafaţă | lustruită |
| Scurgere preaplin | da |
| Sifon inclus | da |
| Mixer inclus | da |
| Dispenser inclus | da |
| Diametrul găurii de scurgere | 90 mm |
| Inclus în set | strecurătoare , mixer , dozator de săpun lichid |
| Producător | Quadron |









