| Tip | pe perete |
| Diagonală minimă | 37 " |
| Diagonală maximă | 90 " |
| Distanța maximă față de perete | 26 mm |
| Numărul de monitoare | 1 |
| Standard VESA | 800x400 mm |
| Posibilă instalarea ecranelor drepte și curbate | da |
| Greutate maximă suportată | 100 kg |
| Culoare | negru |
| Producător | Hama |









