Caracteristici generale
| Alimentare | priza |
| Мощность | 550 W |
| Число Ходов холостого хода | 2200 min-1 |
| Ширина дорожки | 5 mm |
| Предв. сверление для внутренних вырезов | 22 mm |
| Минимальный радиус | 45 mm |
| Производительность резания алюминия (200 Н/мм²) | 2.5 mm |
| Производительность резания стали (400 Н/мм²) | 1.6 mm |
| Производительность резания стали (600 Н/мм²) | 1.2 mm |
| Производительность резания стали (800 Н/мм²) | 0.8 mm |
| Вес | 1.6 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Makita |
| Cod EAN | 088381015448 |
Specificațiile și imaginile produsului Foarfeca electrica Makita JN1601 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.