Baldachinul vintage Jollein , cu o lungime de 155 cm, revine în noua colecție! Acest baldachin delicat transformă pătuțul bebelușului într-un spațiu confortabil și plin de eleganță. Odată montat, oferă camerei un aspect complet, aducând un plus de atmosferă și siguranță.
Se instalează ușor cu ajutorul unui suport special, fără a fi nevoie să găurești tavanul sau peretele. Acest baldachin se integrează perfect cu celelalte articole din colecție și adaugă un farmec aparte fiecărei camere de bebeluș.
| Tip | baldachin |
| Tipul țesăturii | bumbac , tul |
| Structura țesăturii | 20% bumbac , 80% poliester |
| Culoare | alb |
| Lungimea | 280 cm |
| Înălţime | 155 cm |
| Țesătură hipoalergenică | da |
| Greutate | 0.43 kg |
| Producător | Jollein |
| Cod EAN | 8717329345577 |








