Caracteristici generale
| Tip | digital |
| Locul de instalare | exterior |
| Tip carcasa | cilindric |
| Tip matricei | CMOS |
| Dimensiunea matricei | 1/2.4 " |
| Rezoluția senzor | 5 Mp |
| Сomprimare video | H.264 ,
H.265 |
| Rezoluția maximă | 2880х1620 |
| Rata maximă a cadrelor | 25 fps |
| Distanță focală | 2.8 mm |
| Unghi de vizionare (vertical) | 58 ° |
| Unghi de vizionare (orizontal) | 110 ° |
| Mod de noapte | da |
| Microfon încorporat | da |
| Înregistrarea pe card | da |
| Alimentare PoE | da |
| Dimensiuni | 198х76х76 mm |
| Greutatea | 550 g |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Ajax |
Specificațiile și imaginile produsului Cameră de supraveghere video Ajax BulletCam (5 Mp/2.8 mm) White sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.