Caracteristici generale
| Tip | digital |
| Locul de instalare | exterior |
| Tip carcasa | dom |
| Tip matricei | CMOS |
| Dimensiunea matricei | 1/2.8 " |
| Rezoluția senzor | 8 Mp |
| Сomprimare video | H.265 ,
H.264 |
| Rezoluția maximă | 2304x1296 |
| Rata maximă a cadrelor | 15 fps |
| Distanță focală | 4 mm |
| Unghi de vizionare (vertical) | 46 ° |
| Unghi de vizionare (orizontal) | 83 ° |
| Unghi de înclinare verticală | 75 ° |
| Unghi de rotire orizontală | 340 ° |
| Wi-Fi | da |
| Mod de noapte | da |
| Microfon încorporat | da |
| Înregistrarea pe card | da |
| Dimensiuni | 184х168х102 mm |
| Specificații suplimentare | panou solar ,
10400 mAh |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Ezviz |
Specificațiile și imaginile produsului Cameră de supraveghere video Ezviz HB8 Pro Kit (CS-HB8/SP-R200) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.