| Tip | rucsac pentru laptop |
| Volum | 28 l |
| Compatibilitate | 16 " |
| Material | poliester , nailon |
| Culoare | verde |
| Numărul de secțiuni | 1 |
| Numărul de buzunare externe | 3 |
| Buzunare laterale | 2 |
| Dimensiuni externe | 460x320x290 mm |
| Dimensiuni maxime PC | 365x265x51 mm |
| Protectia de apă | da |
| Greutate | 0.73 kg |
| Producător | Thule |
| Cod EAN | 085854257473 |









