| Tip | rucsac pentru laptop |
| Volum | 23 l |
| Compatibilitate | 15.6 " |
| Material | poliester |
| Culoare | nisip |
| Numărul de secțiuni | 1 |
| Numărul de buzunare externe | 2 |
| Buzunare laterale | 2 |
| Dimensiuni externe | 450x300x240 mm |
| Dimensiuni maxime PC | rucsac pentru laptop mm |
| Protectia de apă | da |
| Compartiment pentru tableta | da |
| Greutate | 0.68 kg |
| Producător | Thule |
| Cod EAN | 085854257459 |









