| Tip | redresor pornire-încărcare |
| Curent maxim de incărcare | 450 A |
| Voltaj | 12 V |
| Amperaj minimal la încărcare | 450 A |
| Amperaj maxim la încărcare | 1000 A |
| Capacitate maxima acumulator | 18 Ah |
| Greutate | 1.4 kg |
| Altele | 1xUSB, USB Type-C |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | 70mai |
| Cod EAN | 6971669780142 |


