Caracteristici generale
| Destinația | pentru laptop |
| Tehnologie | fără fir |
| Interfata | canal radio |
| Senzor | optic |
| Ergonomie | pentru mâna dreaptă |
| Numar butoane | 3 |
| Rezolutie | 800 dpi,
1600 dpi |
| Tip baterie | 1 baterie AA |
| Raza de acțiune | 10 m |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 97x61x35 mm |
| Greutate | 49 g |
Alte informații
| Producător | Natec |
| Cod EAN | 5901969437959 |
Specificațiile și imaginile produsului Mouse Natec Stork Black (NMY-2000) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.