Caracteristici generale
| Material carcasă | LPAL |
| Culoare carcasă | wenge |
| Material fațadă | LPAL |
| Culoare fațadă | wenge |
| Număr de saltare | 4 |
| Lățime | 66 cm |
| Inălțime | 89 cm |
| Adâncime | 45 cm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Bafimob |
| Cod EAN | 2000895756790 |
Specificațiile și imaginile produsului Comodă Bafimob K-2 4S Wenge sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.