Caracteristici generale
| Clasa de precizie | 0.5 |
| Tensiune nominală | 230 В |
| Puterea aparentă secundară nominală | 5 ВА |
| Frecvența nominală | 50 Hz |
| Tipul de conexiune secundar | șurub |
| Grad de protecție | 20 IP |
| Marimea | 230х90х45 мм |
Alte informații
| Producător | Horoz |
| Cod EAN | 8683684238314, 8683684238321 |
Specificațiile și imaginile produsului Bloc de alimentare de avarie Horoz 0840480024010 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.