Caracteristici generale
| Tip | saltea |
| Numărul de locuri | 1 |
| Dimensiuni | 185x75x18 cm |
| Material | PVC |
| Sarcină maximă | 150 kg |
| Culoare | gri ,
negru |
| Greutatea | 1.7 kg |
Alte informații
| Producător | Outwell |
| Cod EAN | 5709388128423 |
Specificațiile și imaginile produsului Saltea gonflabila Outwell Flock Classic Single Pillow & Pump Black & Grey sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.